ENERJİ SEKTÖRÜNDEKİ
28 YILLIK DENEYİMİMİZ
YATIRIM KARARLARINIZA
YÖN VERİYOR!

HAKKIMIZDA

Abdullah Atalay

ABDULLAH ATALAY

Enerji ve Dış Ticaret alanlarında faaliyet gösteren MENSİS GROUP yöneticilerinden olan Abdullah Atalay, Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Elektrik Mühendisi olarak mezun olduktan sonra TEK'te (Türkiye Elektrik Kurumu) mühendis olarak çalışmaya başladı. Türkiye'nin çeşitli illerinde farklı kadrolarda görev yapan Atalay, Gediz Elektrik Dağıtım A. Ş. Bölge Müdürlüğü, TEDAŞ Genel Müdür Yardımcılığı, BEDAŞ (Boğaziçi A. Ş., 5.5 yıl kamu, 2 yıl özel sektör) Genel Müdürlüğü, CLK Enerji Genel Koordinatörlüğü, ELDER Yönetim Kurulu Üyeliği, LİMAK Enerji Yönetim Danışmanlığı ve TEİAŞ Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Abdullah Atalay, Türkiye elektrik şebekelerinin modernizasyonuna yönelik çok sayıda projeyi yönetmiştir.

MENSİS

Enerji yatırımı ve danışmanlığı ile dış ticaret alanlarında başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında müşterileri için sürdürülebilir büyüme sağlamaktadır.


MENSİS ENERJİ YATIRIMI VE DANIŞMANLIĞI

Enerji alanında yatırım yapmak isteyen şirketler için en uygun modeli, günün en ileri teknolojisi ile optimum maliyetle kurarak, maksimum verim elde etmesini sağlamaktadır. Bu alanda, endüstriyel işletmelerin enerji yatırımlarında profesyonel destek hizmeti veren MENSİS, aynı zamanda yenilenebilir enerji yatırımları ve depolama sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.


MENSİS DIŞ TİCARET

Türkiye'nin ihracat potansiyelinin geliştirilmesine katkı sağlamaya odaklanmış olup çağdaş ve dinamik yapısıyla sektörüne önderlik etmeyi amaçlamaktadır. Uluslararası ticaret usullerine uygunluk ve şeffaflık çerçevesinde hedef pazarlara yönelik değerli ticari metaların pazarlanması konusunda çalışmaktadır. MENSİS, uluslararası ticaret alanında sahip olduğu geniş network ve uzman kadrosuyla enerji, tekstil, tarım, gıda, madencilik ve medikal sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçilik
Sürdürülebilirlik
Verimlilik

Uzmanlık
Güvenilirlik

Müşteri Odaklılık
Sorumluluk

Uyum Yeteneği
Sonuç Odaklılık

İLKELERİMİZ

Müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile “en iyi” olmayı hedefleriz
İnsan kaynağımız en değerli varlığımızdır
Gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğinin bilincindeyiz
İş ahlakı ve dürüstlük “olmazsa olmaz”ımızdır
Ülkemize güç verme bilinciyle bir dünya oyuncusu olmayı hedefleriz

ENERJİ YATIRIMLARINIZA 'DEĞER' KATIYORUZ!


Yönetim, mühendislik ve işletme odaklı Enerji Yatırım Danışmanlığımız 28 yıllık sektörel deneyimiyle yatırım projelerinize yön veriyor!